Menü Kabı

ClassMenu uzun yıllar edindiği bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren Deri ve Metal Anahtarlık, Deri ve Suni Deri Ruhsat Kabı, Deri ve Suni Deri Özel Otomotiv Ürünleri, Araç Servis Çantaları, Tablet Kılıfları, Cep Telefonu Kılıfları, Powerbank Kılıfları, Otel ve Turizm Ürünleri, Menü Kabları, Ajanda, Sümen Takımları, Kalemlik, Cüzdan, Çanta ve birçok deri ve suni deri Promosyon Ürünlerinin imalatını yapmakta ve aynı zamanda Promosyon Ürünleri tedarik ve baskı konusunda hizmet veren şirketimiz, Promosyon saatler, Masa Üstü Ürünler, Promosyon Otomotiv Ürünleri (plaka altlığı ,oto kokusu, metal etiket), Promosyon Kalem , Çakmak, Promosyon Kişisel Ürünler, Promosyon Termos kupalar, Porselen Kupalar, tekstil ürünleri, vb. geniş ürün yelpazesi ve seçkin tedarikçi portföyü ile kendi deneyimlerini müşterilerinin isteği doğrultusunda kullanarak en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Promosyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir .Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan menü kabı fiyatları gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İşimizin en temel parçası iyi bir hizmet deneyimi sağlamaktır ve ancak açık iletişim ve eksiksiz destek ile bu mümkündür. Amaç ve hedeflerinize en uygun çözümü bulmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *